Novice iz naše občine

LAS MDD - POTRJENA DVA PROJEKTA SODELOVANJA - UKREP 19.3

LAS MDD - POTRJENA DVA PROJEKTA SODELOVANJA - UKREP 19.3

V okviru 5. Javnega razpisa za podukrep 19.3 je bilo s strani Agencije Republike Slovenije za kmetijske trge in razvoj podeželja odobrenih devet projektov sodelovanja LAS v skupni vrednosti 3.019.506,52 EUR.

Preberi več...
VIZIJA SG 2020 – 2030

VIZIJA SG 2020 – 2030

V MO Slovenj Gradec smo se zavezali, da bomo v prihodnjih letih poskrbeli za več projektov, ki bodo pripomogli k razvoju naše občine in prispevali k njegovi sodobni podobi, občankam in občanom pa omogočili kakovostno bivanje. S tem se želimo postaviti ob bok drugim slovenskim občinam in dokazati, da lahko tudi v naši regiji postanemo zgled in primer dobrih praks za številna področja našega delovanja in življenja. 

Preberi več...
OBVESTILO IN NAVODILA O PRAVILIH OBNAŠANJA STRANK IN ZAPOSLENIH V UPRAVI MOSG

OBVESTILO IN NAVODILA O PRAVILIH OBNAŠANJA STRANK IN ZAPOSLENIH V UPRAVI MOSG

Pripravili smo povzetek navodil glede pravil za preprečevanje okužb s Covid-19 v prostorih Uprave MOSG in povzetek vladnih ukrepov glede zbiranja oseb in organizacije prireditev.

Preberi več...
IZGRADNJA OTROŠKEGA PARKA S SKAKALNICO OB BAZENSKEM KOMPLEKSU

IZGRADNJA OTROŠKEGA PARKA S SKAKALNICO OB BAZENSKEM KOMPLEKSU

Svetnice in svetniki slovenjgraškega Mestnega sveta so se na 16. redni seji seznanili z idejno zasnovo sanacije degradiranega območja Mercator 2 – izgradnja otroškega parka s skakalnico, jo s 24 glasovi za in 1 vzdržanim tudi podprli ter s sprejetjem sklepa zadolžili strokovne službe, da nadaljujejo s postopkom priprave projektne dokumentacije.

Preberi več...
POPOLNA ZAPORA PRIKLJUČKA ŠMARTNO

POPOLNA ZAPORA PRIKLJUČKA ŠMARTNO

Mestna občina Slovenj Gradec in izvajalec del pri izgradnji krožišča Šmartno sporočata uporabnikom regionalne ceste Slovenj Gradec – Mislinja, da bo od petka, 26. junija do predvidoma 6. julija popolna zapora priključne ceste za naselje Šmartno zaradi nujnih gradbenih posegov v prostor. Obvoz bo urejen. Za razumevanje se zahvaljujejo in prosijo za strpnost in varno udeležbo v prometu.

Preberi več...
12345678910zadnji