SL EN DE

Novice

S POČITNIŠKIM 'BUSOM' NA BAZEN

Aqualatio bus bo vozil bo od torka, 31. oktobra do petka, 3. novembra, v sredo, 1. novembra pa ne, ker bo bazen zaprt zaradi vzdrževalnih del.

  • 27 oktober 2023
  • Število pogledov: 206

Pred vrati so prve počitnice v letošnjem šolskem letu, ki jih bodo šolarji lahko preživeli na slovenjgraškem bazenu. Do tja bo tudi tokrat organiziran prevoz z Aqulatio busom, in sicer po ustaljenem voznem redu razen v sredo, 1.novembra, ko bo bazen zaprt zaradi vzdrževalnih del, zato so prevozi, predvideni za sredo, prestavljeni na petek, 3. novembra. 

 

PETEK, 3.11.2023:  RAZBOR, PODGORJE, ŠMIKLAVŽ 

PETEK, 3.11.2023, ob 9.00 uri RAZBOR, PODGORJE RELACIJA: POŠ RAZBOR – BALEK – OŠ PODGORJE – DRUGA OŠ  

POSTAJALIŠČA: ODHOD
RDEČNIK   8.50
POŠ RAZBOR     9.00
BALEK         9.05
UMEK       9.10
BREZNIŠKA KAPELA 9.12
OŠ PODGORJE   9.15
SMREKAR     9.18
KMETIJSKA ZADRUGA STARI TRG 9.25
DRUGA OSNOVNA ŠOLA   9.30

povratek ob 13.00 uri v obratni smeri

 

PETEK, 3.11.2023, ob 10.15 uri, RADUŠE, ŠMIKLAVŽ, ŠMONOVA VAS, RELACIJA: RADUŠE, POŠ ŠMIKLAVŽ – ODCEP GRAŠKA GORA – ŠKODNIK – ŠMONOVA VAS – DRUGA OŠ

POSTAJALIŠČA: ODHOD
GD RADUŠE     10.15
ODCEP RADUŠE 8 10.18
SMERNIK     10.21
ODCEP GRAŠKA GORA 10.25
ŠKODNIK 10.28
ŠMONOVA VAS 10.30
DRUGA OSNOVNA ŠOLA 10.40

povratek ob 14.15 uri v obratni smeri


 

V Mestni občini Slovenj Gradec smo brezplačni kopalni avtobus prvič uvedli v času poletnih počitnic 2022 po odprtju novega bazena Aqualatio.

Aqualatio bus, ki ga otroci in mladina radi koristijo, je postal stalnica in bo vozil med vsakimi počitnicami, ne le med najdaljšimi, poletnimi. Z njim želimo omogočiti lažji dostop do nove pridobitve v mestu vsem tistim šolarjem, ki živijo v naseljih, oddaljenih od mestnega središča, staršem otrok pa olajšati skrb za načrtovanje počitniških aktivnosti otrok.

Aqualatio bus lahko za prevoz v mesto koristijo tudi starejši občani.

AQUALATIO BUS V ŠTEVILKAH:

  • 16-sedežni kombi
  • 6 relacij
  • 50 postajališč  

 

Vozni red v priponki. 

 

Dokumenti za prenos

Povečaj ali pomanjšaj font:
Ponastavi velikost
Povečaj pisavo
Zmanjšaj pisavo
Barvna shema
Privzeto
Črno na belem
Belo na črnem
Črna na bež
Črno na zelenem
Modro na belem
Črno na rumenem
Modro na rumenem
Rumeno na modrem
Turkizno na črnem
Črno na vijoličnem
Tip pisave
Privzeto
Arial
Verdana
Open Dyslexic
Open Dyslexic Alta
SG logo

Pripomoček pri branju - ravnilo

Z miškinim kazalcem se pomikajte po strani in ravnilo vam bo sledilo.
Za izklop ravnila pritisnite tipko ESC ali gumb za IZKLOP RAVNILA.